Galerie Handlowe

Galerie jako obiekty o bardzo dużej powierzchni użytkowej jak i różnorodności jej wykorzystania i zagospodarowania, wymagają wszechstronnego podejścia do problematyki utrzymania ich w czystości. Dziesiątki tysięcy odwiedzających oraz falowe natężenie ruchu związane z porami dnia, dniami tygodnia czy porami roku lub odbywającymi się eventami, stawiają przed ekipą firmy sprzątającej coraz to nowe wyzwania. To jej praca i zaangażowanie będą jednym z głównych przyczynków do powrotów wielu klientów po raz kolejny do tego właśnie obiektu i właśnie w nim spędzeniu czasu na zakupach, zabawie czy skorzystaniu z licznych punktów usługowych.

Procedury

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w blisko 30 letnim świadczeniu usług sprzątających, Panel Serwis opracował szczegółowe procedury wykonywanych prac. Są to jedne z najbardziej rozbudowanych technologii jakie posiada firma. Oparte są na wielorakości zagadnień, różnorodności podchodzenia do nich, cykliczności i specyfiki miejsc, obszarów jakie objęte są procesem sprzątania. Z drugiej strony uwzględniają wszystkie potrzeby i wymogi zarządcy obiektu. Niezmiernie ważnym elementem procesu współpracy z klientem jest ciągły monitoring świadczonej usługi. Odbywa się on poprzez stosowanie audytów wewnętrznych opartych i realizowanych na tabletach, przez kadrę kierowniczą Panel Serwis. Daje to bezpośrednią informację, w czasie rzeczywistym o zrealizowanej usłudze, jej poziomie i jakości. Dane te są na bieżąco dostępne przez dalsze szczeble zarządzania w firmie. Nie wyklucza to czynności bezpośredniej oceny wraz z klientem w trakcie bieżących tzw. obchodów.

Doświadczenie i rozbudowane procedury

Ciągły monitoring jakości usługi

Dostosowanie do potrzeb klienta

Bezpośrednia komunikacja z klientem

Sprzęt i środki chemiczne

Utrzymanie czystości w galeriach handlowych wymaga zastosowania zarówno specjalistycznego sprzętu jak i odpowiednio dedykowanych środków chemicznych. Bardzo duże powierzchnie posadzek, podłóg sprzątane są przy udziale odpowiednio dobranych maszyn samobieżnych. Mogą one efektywnie zmyć nawet do 10 tys. metrów kwadratowych na godzinę. Uzupełnieniem ich są maszyny mniejsze, prowadzone przez operatora, przeznaczone już nie na hole i ciągi komunikacyjna a na korytarze, do pomieszczeń socjalnych itp. Tak samo jak istotne są maszyny tak i specjalistyczna chemia odgrywa często kluczową rolę. Odpowiednio dobrane preparaty w sposób szybki i niezwykle wydajny usuną np. zacieki w sanitariatach czy efektywnie i skutecznie usuną brud w trakcie bardzo krótkiego kontaktu preparatu na styku maszyna – posadzka. W strefach food firma ma wypracowane skuteczne metody usuwania zabrudzeń po żywności czy napojach. Stosowane są preparaty doduszone przez PZH do kontaktu z żywnością.

Całkowicie osobnym obszarem świadczonych usług są prace wokół galerii. Dbamy kompleksowo o tereny zielone, w razie potrzeby przycinamy krzewy, pielimy, nawozimy. Kosimy trawniki wraz z ewentualnym wywozem trawy. Zamiatamy drogi dojazdowe, parkingi, chodniki. Prace wykonujemy albo za pomocą zamiatarek lub ręcznie. W okresie zimowym odgarniamy śnieg, pryzmujemy go lub wywozimy na zlecenie klienta. Posypujemy powierzchnie solą, sola z piaskiem lub chlorkiem wapnia.

Planowanie usługi

W celu określenia dokładnego kosztu sprzątania niezbędna jest rozmowa klienta z przedstawicielem Panel Serwis. Nasi pracownicy działu ekspansji mają bardzo bogate doświadczenie w planowaniu usługi oraz jej wycenie. Dotyczy to praktycznie każdego rodzaju galerii. Wraz z kolegami z działu realizacji usług, zaprojektują i wdrożą każdy rodzaj prac dedykowany dla dowolnej galerii. W trakcie tego procesu pod uwagę wiele aspektów a wśród nich lokalizację galerii, jej wielkość, oczekiwany przez klienta zakres działań, rodzaje powierzchni oraz częstokroć wykonywanych czynności z uwzględnienie natężenia ruchu klientów, odbywających się eventów czy chociażby nadchodących świąt. Każdy kolejny klient traktowany jest indywidualnie, dlatego bardzo zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

Dlaczego Panel Serwis

Na bieżąco jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami i sprawdzamy, co jeszcze możemy zrobić w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Reagujemy szybko na ewentualne zgłoszenia, dzięki temu klienci mają pewność, że współpracują z profesjonalną firmą sprzątającą, która traktuje ich z szacunkiem. Współpraca z nami gwarantuje zachowanie najwyższych standardów czystości w galerii handlowej, a dowodem na to jest wieloletnia współpraca z takimi obiektami oraz liczne referencje.

Szukasz pracy?

Dołącz do profesjonalnego zespołu, gdzie jakość świadczenia usług idzie w parze z dbałością o dobre warunki pracy.