Czy to sklepy dom i ogród, salony meblowe czy sklepy cash-and-carry, łączy je wspólny mianownik, jest nim bardzo duży ruch klientów na stosunkowo małych wydzielonych alejkach.

Zabrudzenia powstające w trakcie dnia otwarcia ogniskują się w ściśle wyznaczonych obszarach ruchu klientów. Sprzątanie odbywa się więc nocą bądź przed otwarciem obiektu. Nie jest tu wymagane zastosowanie maszyn bardzo szybkich lub ultracichych. Priorytetem jest długość ich pracy. Stosujemy więc w nich baterie czołowych światowych firm pozwalające na nieskrępowaną pracę bez konieczności ładowania podczas zmiany.

Unikamy straty czasu, szanujemy energię a zaoszczędzane chwile przeznaczamy na wnikliwe zainteresowanie się takimi miejscami jak magazyny, miejsca zapleczy typu „świeża żywność” czy dokładne utrzymanie w czystości strefy socjalnej pracowników naszych klientów. Sklepy wielkopowierzchniowe to nie tylko sama hala, to także częstokroć ogromne tereny przyległe, parkingi, drogi dojazdowe czy tereny zielone. Także i tutaj nasz klient ma komfort zapewnionej opieki zarówno w okresie letnim jak i zimą, kiedy to zabezpieczamy w pełnym stopniu cały pakiet prac pod nazwa „akcja zima”.

Więcej o nas

Masz pewność, że otrzymasz idealnie dopasowaną usługę do indywidualnych potrzeb.

Phone Icon +62 753 44 39 Kontakt