| Agnieszka Ryżyńska

Poznaj poznański oddział Panel Serwis

Poznaj poznański oddział Panel Serwis

 

Panel Serwis tworzą ludzie. Bez nich nasze firmowe wartości i kultura są tylko słowami na papierze. To nasi pracownicy budują ducha firmy. Klienci u nas nie muszą przebijać się przez nagrania na infolinii, aby porozmawiać z prawdziwym człowiekiem. Stawiamy na relacje zarówno między pracownikami, jak i na linii Panel Serwis – klient. Czas, abyście poznali bliżej osoby, z którymi bezpośrednio rozmawiacie i  korespondujecie... Których już poniekąd znacie, a jeśli nie... Kto wie, może ten artykuł będzie początkiem owocnej współpracy? Dziś sylwetki pracowników naszego poznańskiego centrum dowodzenia. Jesteście ciekawi?

 

Handlowo operacyjne centrum Poznania

W Poznaniu pod czujnym okiem Przemysława Korka działa centrum handlowo-operacyjne Panel Serwis. Brzmi poważnie, prawda? Otóż tak właśnie jest! Nasz poznański zespół aktywnie wspiera operacyjnych kierowników regionalnych w rekrutacji pracowników z Polski i nie tylko. Co więcej, stanowi solidne wsparcie organizacyjne i handlowe regionalnych kierowników sprzedaży pracujących na terenie całego kraju. Zadania, które realizują pracownicy poznańskiego biura, brzmią poważnie, ale tak naprawdę Przemysław, Ewelina, Alina i Piotr nie zawsze są poważni. 

Przemysław Korek 

Wiceprezes Zarządu Panel Serwis

p.korek@panelserwis.com.pl

+48 513 750 456

Przemysław Korek jest wiceprezesem Panel Serwis. To właśnie on odpowiada za bezpośredni kontaktem z naszymi klientami, a także koordynuje prace dyrektorów operacyjnych. 

Przemysław prywatnie? Jego azyl to rodzina – co jest bardzo w stylu Panel Serwis. Przemysław dzieli z najbliższymi swoje pasje, więc wspólnie pracują w ogrodzie, uprawiają różne dyscypliny sportowe i podróżują.

 

 

Ewelina Roguszka 

Specjalistka do spraw administracyjnych

e.roguszka@panelserwis.com.pl

+48 509297028

Ewelina jest dobrym duchem poznańskiego biura. To ona zajmuje się jego obsługą.

Poza tym łączy kompetencje administracyjne z kadrowymi - odpowiada za ogólnopolską rekrutację pracowników oraz przygotowywanie ofert przetargowych. 

Prywatnie? Adoptowała ze schroniska dwa koty i z nimi na kolanach ogrywa bliskich w planszówki oraz zaczytuje się w skandynawskich kryminałach… i nie tylko

 

Alina Drobysheva 

Specjalistka ds. rekrutacji

rekrutacja@panelserwis.com.pl

605 176 949

Alina prowadzi rekrutacje pracowników z Polski oraz z zagranicy. Dba o to, aby każdy pracujący dla Panel Serwis cudzoziemiec przebywał i pracował na terenie RP legalnie. Alina nie ma sobie równych we współpracy z agencjami pracy, fundacjami i urzędami.

Po pracy Alina stawia na rozwój – jest słuchaczką szkoły policealnej na kierunku „Administracja” oraz czyta książki o tematyce psychologicznej. Uwielbia malować i jeździć na łyżwach. W weekendy często podróżuje po Polsce. Nigdy nie wraca do pustego domu – czeka na nią…kot.

 

 

Piotr Perkowski 

Asystent działu handlowego

handel@panelserwic.com.pl

605 505 098

Piotr wspiera regionalnych kierowników sprzedaży pracujących na terenie całego kraju w akwizycji i organizacji spotkań z kontrahentami.

Piotr interesuje się ornitologią i uczy się gry na gitarze klasycznej. W czasie wolnym najczęściej podróżuje ze znajomymi po Polsce i zabiera swojego jamnika na spacer.

 

 

 

Co ich łączy? Eleganckie biuro? Ten sam numer NIP pracodawcy? Też, ale przede wszystkim ważne są dla nich te wartości, na które stawia Panel Serwis – rozwój, empatia, ciekawość świata, życzliwość, pielęgnowanie relacji z bliskimi. Będziesz miał okazję porozmawiać z którymś z nich? Świetnie! Teraz z łatwością znajdziesz temat small talk.