| Agnieszka Ryżyńska

Panel Serwis Kadry i ludzie

 

Inwestycja w kadry – co to znaczy dla Panel Serwis?

Przeglądając oferty pracy, często znajdujemy informacje o tym, że firma X chętnie i szczodrze inwestuje w kadry. W dalszej części ogłoszenia pojawiają się przykłady tych „inwestycji”:  owocowe wtorki, darmowe karnety na zajęcia sportowe, spotkania integracyjne... Od mnogości atrakcji może zakręcić się w głowie. Tylko, czy to naprawdę wystarczy? Tego oczekują pracownicy? Czy nie kryją się za tym redukcje etatów? Ile wnosi przeciętny staż pracy w takiej firmie? Jak bardzo związany z pracodawcą czuje się pracownik? Dlaczego o to wszystko pytam? Bo w Panel Serwis nieprzerwanie od ponad 25 lat inwestujemy w kadry, w ludzi. Nie karmimy ich owocami, mamy inne metody.

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 1995 r. Idziemy z duchem czasu, ale na szczęście nie grozi nam zachodnio-korporacyjne podejście do pracownika. Inwestując w ludzi, stawiamy na ich bezpieczeństwo, stabilne zatrudnienie, rozwój.


   Bezpieczny pracownik

Odpowiedzialnie deklarujemy, że jesteśmy firmą proekologiczną. O tym, jak ważne to dla nas z punktu widzenia ochrony środowiska, jeszcze opowiemy. Pójście w stronę przyjaznych dla środowiska środków do sprzątania, akcesoriów i metod to także wyraz szacunku i troska o zdrowie naszych pracowników. Ludzie Panel Serwis muszą być bezpieczni podczas wykonywania obowiązków służbowych, m.in. dlatego wybieramy odpowiednie środki ochrony osobistej oraz produkty i narzędzia.


   Stabilne zatrudnienie

Wiemy, że nasi pracownicy mają rodziny, pasje, marzenia i zobowiązania. Chcemy, aby mogli dbać o to, co jest dla nich ważne. Umożliwiamy im to, oferując stabilne zatrudnienie. Tworzymy i utrzymujemy miejsca pracy w całej Polsce. Czy czujemy odpowiedzialność za ludzi? Zapytajcie raczej, jak dużą czujemy odpowiedzialność! Otóż... ogromną. Rozwijamy Panel Serwis nie tylko dla siebie, lecz także dla naszych pracowników i ich bliskich. Tylko firma, która ciągle stawia sobie nowe wyzwania, może dziś rywalizować z konkurencją, a tylko wygrana umożliwi jej ofiarowanie stabilizacji pracownikom. Wyrośliśmy w duchu wielkopolskiej solidarności i czujemy się solidarni nie tylko ze sobą – kadrą menadżerską, lecz także z pracownikami pozostałych szczebli. To dla nas ludzie, nie adresy e-mail, nie sygnatury identyfikatorów. Traktujemy ich tak, jak my chcemy być traktowani.

 

   Rozwój pracowników

Staramy się inspirować, dawać możliwości rozwoju, szkolić. Usatysfakcjonowany pracownik to dobry pracownik i jednocześnie ambasador marki. Kto ma otwarty umysł, znajdzie w Panel Serwis okazję do nauki i rozwoju zarówno w kontekście wykonywanych obowiązków, jak i rozwoju kompetencji miękkich, przydatnych w życiu w ogóle. 

Lubimy ludzi. Lubimy pracować z nimi i dla nich. Dowód? Ponad 25 lat działalności, a my wciąż się rozwijamy i wciąż zatrudniamy. 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Napisz na do nas na: kontakt@panelserwis.com.pl