Tel. +48 62 753 44 39   | kontakt@panelserwis.com.pl

fb g+ in rss

Profesjonalna firma sprzątająca

Ważne jest żeby przekonać się do firmę sprzątającej przed podpisaniem kontraktu. Trzeba zwrócić uwagę na jej doświadczenie, lata praktyki oraz czas trwania kontraktów. Na rynku pojawiło się dużo firm, aspirujących do miana profesjonalnej usługi. Jednak tylko kilka z nich tak naprawdę jest w stanie podjąć się dużych wyzwań w aspekcie sprzątania. Profesjonalizm to również wieloletnia bytność na rynku.

Ogólnopolska firma sprzątająca

Obszar usługi sprzątania to ważny aspekt w świadczeniu kontraktu.

Firma musi posiadać zaplecze pozwalające podjęcia się usługi np. w kilku oddziałach zleceniodawcy.

Sprzątanie biur

Usługa sprzątania biur to wiele wyzwań stałego utrzymania porządku. Nie tylko biurka czy wykładzina, ale również wiele ciągów komunikacyjnych, wind, klatek schodowych. Ważne jest stałe utrzymanie poziomu świadczenia usługi.

Sprzątanie hal logistycznych i magazynowych

Trzeba zwracać baczną uwagę na utrzymanie czystości w obiektach magazynowych. Posadzki bardzo łatwo zbierają kurz, który nie zawsze jest widoczny i odczuwalny, ale wpływa na drogi oddechowe pracowników. Ważną usługą jest maszynowe mycie magazynu, oraz okresowe doczyszczanie regałów oraz miejsc mało dostępnych.

Sprzątanie fabryk

W zależności od specyfiki produkcyjnej sprzątanie wiąże się ze wskazaniem obszarów neuralgicznych dla danej branży. Warto w porozumieniu z usługodawcą przygotować zadowalający harmonogram prac. Bardzo ważna jest stała komunikacja oraz przestrzeganie przepisów BHP, jak również przygotowanie pracowników firmy outsourcingowej do audytów.