Tel. +48 62 753 44 39   | kontakt@panelserwis.com.pl

fb g+ in rss

Czyszczenie elewacji 

Regularne czyszczenie elewacji to czynność, o której powinien pamiętać każdy właściciel nieruchomości. Zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, sadza, glony i grzyby psują wizerunek budynku i zdecydowanie obniżają poziom jego estetyki. Jeżeli elewacja będzie czyszczona nieregularnie lub też przez wiele lat nie wyczyścimy jej w ogóle, usunięcie zabrudzeń może stać się niezwykle trudne i będzie wymagać użycia silniejszych środków czyszczących. To, jak bardzo zabrudzona jest elewacja zależy w dużej mierze od miejsca, w którym zlokalizowany jest dany budynek - elewacje nieruchomości leżących blisko lasów, bardzo ruchliwych dróg i zakładów przemysłowych zdecydowanie szybciej ulegają zanieczyszczeniu. Do szybko brudzących się elewacji zaliczane są także elewacje porowate, ze strukturą - zabrudzenia osadzają się na tego typu elewacjach dużo szybciej i są trudniejsze do usunięcia.

Zespół ekspertów z firmy Panel Serwis ma ogromne doświadczenie w czyszczeniu elewacji wykonanych różnymi technikami - skutecznie wyczyścimy tynki, elewacje klinkierowe, drewniane, czy też ceglane. Wykorzystujemy profesjonalne maszyny sprzątające i środki chemiczne, dzięki którym czyszczenie elewacji przebiega szybko, sprawnie i w pełni satysfakcjonujaco dla klienta. Państwa elewacja wymaga gruntownego czyszczenia lub delikatnego odświeżenia? Bez obaw - podejmiemy się każdego zlecenia i gwarantujemy, że efekty będą widoczne od ręki. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i dobieramy metodę czyszczenia elewacji do konkretnego typu budynku.

Dzięki temu możemy pochwalić się ogromną skutecznością oraz gronem stałych, zadowolonych klientów. Warto zadbać o to, aby elewacja budynku prezentowała się nienagannie - zachęcamy do skorzystania naszych usług czyszczenia elewacji na terenie całej Polski!

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random